To nye overnattingsprosjekter på Sunnmøre

Maximgruppen har de siste 30 årene utviklet prosjekter, fra hotell til opplevelser innen elverafting og båtutleie, pizzeria og fyrverkeri-import. Nå har de to nye reiselivsprosjekter på gang, begge i Møre og Romsdal.

Publisert

Søsterprosjektene Liahagen og Årfarnes ligger i Møreregionens praktfulle fjordlandskap. Begge prosjektene blir minilandsbyer bestående av hotell og hytter. På Åfarnes skal det bygges et familievennlig hotell, et eksisterende bygg og en bondegård renoveres. Beliggenheten er 55 minutter fra Årø flyplass (Molde) og 35 minutter fra Åndalsnes togstasjon. Anlegget får 180 meter strandlinje med muligheter for kano-, båtutleie og vannaktiviteter.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

199,- 599,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

19,- 149,-

KJØP

Powered by Labrador CMS