Hotell
Årets norske Scandic-talenter: Amalie Heitman, Andre Bjerke, Christopher Spencer, Ieva Marcinkeviciute, Mareike Friemel-Haukebø, Martine Brusletto Stenberg og Nora Aasprong.
Foto: Tone Mella/Scandic Norge
7 norske talenter til Scandics lederutviklingsprogram
I mer enn to tiår har Scandic utviklet fremtidige ledere gjennom lederutviklingsprogrammet Talent@Scandic. Nå er et nytt kull klare for å gjennomgå syv måneder med intens opplæring.
Årets kull består av 24 utvalgte medarbeidere fra Norge, Sverige, Danmark, Finland og Tyskland. Syv av de utvalgte er en del av Scandics virksomhet i Norge, og har – i likhet med sine kollegaer – blitt plukket ut etter en omfattende uttaksprosess. Seks av disse jobber på Scandics hoteller, mens én jobber på selskapets norske hovedkontor på Bryn i Oslo.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Utenlandstrafikken driver veksten i flytrafikken i mars
Gode tall for påsken i fjellet
Haugen-Gruppen kåret til Årets leverandør
Comfort Hotel Grenlandsporten åpnet
Verdens akevittdag 2026 med en helt ny akevittopplevelse
Mest leste artikler
Lynra revolusjonerer boligmarkedet for industriarbeidere i Norden
WorldHotels utvider med 25 historiske hoteller i Norge
Unike hotellopplevelser: Uavhengige hoteller tar ledelsen i det nordiske markedet
Michelin-restaurant i Oslo stenger: Hot Shop avslutter etter åtte år
Hotellbransjen: Hvordan Sola Strand Hotel leverer gode gjesteopplevelser