Hotell
Årets norske Scandic-talenter: Amalie Heitman, Andre Bjerke, Christopher Spencer, Ieva Marcinkeviciute, Mareike Friemel-Haukebø, Martine Brusletto Stenberg og Nora Aasprong.
Foto: Tone Mella/Scandic Norge
7 norske talenter til Scandics lederutviklingsprogram
I mer enn to tiår har Scandic utviklet fremtidige ledere gjennom lederutviklingsprogrammet Talent@Scandic. Nå er et nytt kull klare for å gjennomgå syv måneder med intens opplæring.
Årets kull består av 24 utvalgte medarbeidere fra Norge, Sverige, Danmark, Finland og Tyskland. Syv av de utvalgte er en del av Scandics virksomhet i Norge, og har – i likhet med sine kollegaer – blitt plukket ut etter en omfattende uttaksprosess. Seks av disse jobber på Scandics hoteller, mens én jobber på selskapets norske hovedkontor på Bryn i Oslo.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Wolt-budene tapte i lagmannsretten – har ikke krav på fast jobb
Ny charterrute til OSL for britiske skiturister
SAS-piloter nekter å ta ekstravakter - kan føre til flere avlyste avganger
Bygger verdens mest effektive, batteridrevne sightseeing- og opplevelsesbåter i Norge
Alpin luksus
Mest leste artikler
Norske verdier som drivkraft for helårlig reiseliv i Norge
Hotellmarkedet i Norge: Forventet vekst og investeringsmuligheter
Miljødirektoratet foreslår 50% kjøttavgift for å redusere utslipp
Qondor styrker internasjonal vekst med Monterro som ny partner
Turisme til Oslo øker: Stor vekst fra USA og Kina