Hotell

Best western lanserer "white label"

Publisert Sist oppdatert
introduserer nå sitt nye "white label" – Med tre adskilte varemerker innen 3-stjerners segmentet – og, tilbyr Best Western nå et nytt alternativ til hotelleiere som vil ha stor lokal frihet.Fordelene for de hotelleierne som slutter seg til SureStay er mange. SureStay hoteller får tilgang til Best Western Hotels & Resorts’ utvalgte OTA-avtaler, deres globale distribusjonskanaler, web- og mobilsider og 70 års bransjeerfaring. I tillegg vil hotellene få støtte fra et globalt salgsteam med fokus på forretningsreisende, såvel som privatreisende. For å kvalifisere seg som et SureStay hotell kreves minst 3,5 i score på .- Med SureStay vil vi skape en gruppe hoteller som får tilgang til fordelene i en global hotellkjede, uten å tilpasse seg standarder og systemer, sier , CEO, Han fortsetter; - Det blir derfor enkelt å slutte seg til en franshiseavtale med SureStay Hotels og vi ser et stort potensiale i Skandinavia. Det finnes veldig mange hoteller innen dette segmentet som idag ikke har noen kjedetilhørighet, eller tilhører en liten lokal hotellkjede, og som savner utviklingsmuligheter som Best Western kan tilby.
Best Western Hotels & Resorts
SureStay Hotels.SureStay Hotel, SureStay Plus Hotel SureStay Signature CollectionTripAdvisorJohan KukackaBest Western Hotels & Resorts i Skandinavia.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS