Kenneth Stensland er ny salgsdirektør i Midt- og Nord-Norge for Radisson Hotel Group.

Ny salgsdirektør for Midt- og Nord-Norge i Radisson Hotel Group

Radisson Hotel Group styrker sin tilstedeværelse i Midt- og Nord-Norge med ansettelsen av Kenneth Stensland som ny Director of Sales for regionen. Stensland vil få ansvar for salgsarbeidet ved Radisson-hotellene i Bodø, Tromsø, Trondheim (Royal Garden) og på Værnes, og skal lede det erfarne salgsteamet i nord. Han får base i hjembyen Bodø.

Publisert

– Det er utrolig spennende å få jobbe for en av verdens største hotellkjeder, og samtidig bidra til å sette våre hoteller i Tromsø, Bodø, Trondheim og på Værnes enda tydeligere på kartet, sier Stensland.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS