Maria Greenberg Bergheim, generalsekretær i UNICEF Norge og Silseth, CEO i Strawberry.

Strawberry-ansatte har stemt frem ny hjertesak

Denne uken lanserer Strawberry sin nye hjertesak i samarbeid med UNICEF. Initiativet som har fått navnet “Key to the Future”, er et resultat av en intern undersøkelse som viser at ansatte i Norden ønsker å aktivt bidra til å støtte barn og unge på flukt fra områder rammet av krig og konflikt.

Publisert

I snart 20 år har Strawberry vært i forskjellige partner-samarbeid med UNICEF, både som signatur- og nødpartner. Gjennom samarbeidet har Strawberry bidratt med nødhjelp i områder rammet av kriser, krig og konflikt. Samarbeidet med UNICEF har engasjert ansatte og gjester over hele Norden, og med initiativet Key to the Future ønsker Strawberry å bygge videre på engasjementet og utvide samarbeidet ytterligere.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

199,- 599,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

19,- 149,-

KJØP

Powered by Labrador CMS