Virksomhetsområdene vil hete Thon Hotels, Thon Senter, Thon Bolig og Thon Eiendom. Dette vil gjøre det enklere å se bredden i konsernet.
Virksomhetsområdene vil hete Thon Hotels, Thon Senter, Thon Bolig og Thon Eiendom. Dette vil gjøre det enklere å se bredden i konsernet.

Thon samler konsernet under ett merkenavn

Hotell, kjøpesentre, bolig og eiendom samles under ett tydelig merkenavn – Thon. Målet er å synliggjøre bredden i konsernet og styrke konkurransekraften i både Norge og Skandinavia.

Publisert Sist oppdatert

– Thon er et av Norges mest kjente navn, men mange oppfatter oss fortsatt som enkeltstående virksomheter, for eksempel som hotell eller kjøpesenter. Nå gjør vi det tydeligere at vi er ett samlet konsern med betydelig bredde og kraft. Fremover vil Thon-navnet være den tydelige avsenderen i alt vi gjør, sier konsernsjef Kjetil Nilsen.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

199,- 599,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

19,- 149,-

KJØP

Powered by Labrador CMS