Gjennom konverteringene av de 14 Zleep-hotellene, tilfører Core Hospitality over 1500 rom og ti nye markeder til Marriotts portefølje i Danmark.

Zleep Hotels inngår omprofileringsavtale med Marriott

Publisert Sist oppdatert

Etter å ha grunnlagt og utviklet Zleep Hotels-varemerket, har administrerende direktør Peter Haaber inngått en avtale med Marriott International, gjennom sitt hotelldriftsselskap, Core Hospitality, om å omdøpe sine 14 Zleep Hotels-eiendommer i Danmark til Four Points Flex by Sheraton-merket. De fleste hotellene forventes å være fullt omdøpt i desember i år, mens de resterende følger tidlig i 2025.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS