For Widerøe i Belfast (f.v.): Werner Skaue, flykjøper, Tore Jenssen, administrerende direktør i Widerøe, Eline Hyggen Skari, pressesjef. Anders Fagernæs, bærekraftdirektør.
Widerøe
Widerøe kåret til Europas beste regionale flyselskap
Widerøe stakk av med to priser under årets ERAA Airline Awards i Belfast. Flyselskapet ble kåret til Europas beste regionale flyselskap og fikk også pris for sitt sterke bidrag til regionale flyforbindelser og rutenettverk.
– Det er superstas å bli anerkjent med to priser, både for rutetilbudet og de gode flyforbindelsene vi tilbyr kundene våre, og som årets beste europeiske regionale flyselskap. Først og fremst er dette en stor anerkjennelse av alle de dyktige menneskene som hver eneste dag gjør en fantastisk jobb for kundene våre. Vi er stolte av det vi har fått til sammen, og prisene gir oss samtidig ekstra motivasjon til å fortsette å utvikle oss. Vi har en spennende (fly)reise foran oss, og vi gleder oss til fortsettelsen, sier Tore Jenssen, administrerende direktør i Widerøe.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Statsbudsjett - få nyheter, men noen lyspunkter for reiselivet.
Svekket markedssituasjon for norske reiselivsbedrifter
McDonald's åpner restaurant nummer 100 i Norge
Hun skal lede det nye Hoxton-hotellet i Oslo
Svak økning i konkurser for serveringsbransjen hittil i år
Mest leste artikler
Flere hundre taxisjåfører utestengt fra Gardermoen etter svindel
June Johansson blir hotelldirektør for The Hoxton Oslo
Oslo-restauranter kjøpte stjålet kjøtt fra matbutikker
Norske hoteller med sterk vekst i tredje kvartal og september
Strawberry lanserer ROC-sertifisert kaffe på hotellene