– Puber i dag kjennetegnes ofte av høy musikk og klissete gulv, vi ville lage noe mer intimt og personlig, sier daglig leder og medeier Fredrik Holmberg, på Red Rabbit Pub.
HK
Satser på personlig service og avslappende atmosfære
På forsommeren åpnet Red Rabbit Pub, sentralt plassert i Stortingsgaten i Oslo. Fredrik Holmberg er daglig leder og medeier. Red Rabbit har allerede fått en strøm av positive tilbakemeldinger fra gjester som liker atmosfæren, og ikke minst servicen.
Fredrik har jobbet mange år i bransjen, som kokk, bartender, DJ og alt mulig. Nå synes han det er morsomt å kunne sette sitt eget preg på et sted, – Tidligere har jeg vært i forskjellige prosjekter der jeg har brukt mye tid bak kulissene, nå blir det mer gjestekontakt og det er det jeg synes er gøy, sier Fredrik Holmberg. Han eier Red Rabitt, sammen med brødrene Fredrik og Robbin Sandin, som er aktive i Oslos utelivsbransje og også eier Kiosken Bar, like i nærheten.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Eataly åpner restaurant på MSC World Asia
Hotellkjeden som vil ha gjestene ut døren
Hilton lanserer «Pay with Points»
Pandox selger syv hoteller
Caledonien – sterk hotellaktør i et marked i vekst
Mest leste artikler
Scandic og Hilton inngår strategisk hotellavtale i Norden
BNO Travel sikter mot 25.000 overnattingssteder i 2026
Funken Lodge kåret til Norges beste boutiquehotell 2026
Thon+ samler 60 kundeklubber i én lojalitetsplattform
Pincho Nation vil åpne 20 restauranter i Norge