Klart for konferansen Reise:liv 2024
Innovasjon Norge inviterer til reiselivskonferanse i Oslo tirsdag 26. november. Årets tema er "sterkere sammen" – hvor er vi og hvor går vi, sammen?
På Reise:liv 2024 kan du oppdatere deg på hvordan det jobbes med produktutvikling, salg og markedsføring av norsk reiseliv. Det blir blant annet plenumsforedrag med eksterne og interne innledere og foredragsholdere, samt påfølgende dybdemøter innenfor statistikk og analyse, B2B, B2C og utviklingsarbeid for reiselivsnæringen.Her kan du også treffe ansatte på Innvasjon Norge sine kontorer i utlandet og diskutere konkrete markedsmuligheter i de enkelte markedene for din bedrift.
Statssekretær i Nærings- og fiskeridepartementet, Tomas Norvoll (Ap), kommer for å snakke om regjeringens ambisjoner for norsk reiselivsnæring.
Knut Skeie Solberg brenner for formidling og kommunikasjon og vil snakke om et nytt syn på samarbeid, hvordan kruttsterke og velfungerende team skapes, og hvordan man i praksis blir bedre sammen – gjennom egne erfaringer med team og individer i verdensklasse – i både næringslivet og toppidrett. Hva er nøkkelen til samarbeid og en vinnende kultur som varer? Og hvordan kan det settes i direkte kontekst til hverdagen i reiselivs-Norge?
Programmet for konferansen kan du se her
Nylige artikler
Kristiansand har verdens vakreste museum
De fleste reiselivsbedrifter mener markedet er godt eller tilfredsstillende
Staten bruker 1,2 milliarder kroner i året på Hurtigruten og Havila
Viktig presisering i budsjettforliket
Lanserer SAS Holidays
Mest leste artikler
Opplev verdens beste vingård: Norskeide Vik i Chile
Dramatisk budsjettkutt truer norsk reiseliv og markedsføring
Innovasjon Norge kuttes: Norsk reiseliv mister 100 millioner
Filefjellstuene satser stort med ny hotellsjef Anna Fehrm
Store budsjettkutt truer Innovasjon Norges reiselivssatsing