Nyheter
Det er fremdeles mange ledige sommerjobber innen norsk reiselivsbransje, opplyser NHO Reiseliv. Foto: Halvard Alvik, NTB
Sju av ti reiselivsbedrifter har ledige sommerjobber
Norsk reiseliv trenger flere hender i sommer. Hele sju av ti reiselivsbedrifter har fremdeles ledige sommerjobber, ifølge NHO Reiseliv.
– Hoteller, restauranter, festivaler og opplevelsesbedrifter over hele Norge søker etter sommervikarer. Har du lyst på en sommerjobb, eller kjenner du noen unge som er på jakt etter jobb, vil jeg anbefale å ta kontakt med en reiselivsbedrift. Det er den perfekte jobben for de som liker å jobbe med mennesker, være kreative, yte service og være en del av et miljø med mange ulike nasjonaliteter, sier NHO Reiseliv-sjef Kristin Krohn Devold i en pressemelding.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Flyvelederstreiken: Gratis utdannelse, garantert jobb og 1,7 millioner i lønn
Hvem blir Årets Konditor 2027?
Dårlig sommervær gir høstferie-boom
Hvem lager verdens beste paella?
Regjeringen setter ned utvalg om norske lønnsvilkår på cruiseskip
Mest leste artikler
Fursetgruppen skal drive personalrestaurant i Du Nord
Fem kommuner har søkt om å innføre turistskatt
Hotellmarkedet i Norge: Fall i rombelegg, rekordhøye rompriser
Flygelederstreiken: Gratis utdanning og 1,7 millioner i lønn
Ex-Strawberry-ansatt innrømmer grovt underslag