Opplevelser
Det nye navnet ble lansert i forbindelse med 100-årsjubileumet til Stiftelsen Norges Varemesse, som ble markert den 18. november. Fra venstre: Anne Lindmo (konferansier for kvelden), Ivar Horneland Kristensen (administrerende direktør i Virke), Ole Erik Almlid (administrerende direktør i NHO) og Gunn Helen Hagen (administrerende direktør i NOVA Spektrum).
Norges Varemesse
Norges Varemesse bytter navn
Stiftelsen Norges Varemesse feirer 100 år, litt forsinket, og benytter anledningen til å omdøpe messesenteret på Lillestrøm, som nå skal hete NOVA Spektrum. Det nye navnet skal gjenspeile at de tilbyr et bredt spekter av tjenester, opplevelser og møteplasser.
Stiftelsen Norges Varemesse eier og driver NOVA Spektrum i Lillestrøm og Oslo Spektrum i Oslo. Stiftelsen beholder sitt navn, men messesenteret i Lillestrøm heter nå NOVA Spektrum.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
150,- 575,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd
1875,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
1,- 145,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd
1430,-
KJØP