Reiseliv
Østlandske Storhusholdnings Konrad Sel, med Anne Marie Schrøder (t.h.) og Anne-Grete Haugen fra samarbeidspartneren Matvett AS.
Årets viktigste møteplass for HoReCa
Fagmessen Østlandske Storhusholdning 2021 trenger større plass og arrangeres i år i Hamars storstue, Vikingskipet. Det er NHO Reiseliv Innlandet og Utstillingsplassen Messer AS, ved Konrad Sel, som er arrangører. I år er messen lagt til dagene 6. og 7. oktober.
Det blir en rekordstor utstilling, til tross for problemene i bransjen. Rekorden fra da vi holdt messen i Hamarhallen, var rundt 80 utstillere, nå har vi 99 og jeg regner med at det kanskje kan komme ti til før vi åpner. Vi fyller allerede 2/3 deler av Vikingskipet, det er jeg kjempefornøyd med, sier Konrad Sel.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Nylige artikler
Wolt-budene tapte i lagmannsretten – har ikke krav på fast jobb
Ny charterrute til OSL for britiske skiturister
SAS-piloter nekter å ta ekstravakter - kan føre til flere avlyste avganger
Bygger verdens mest effektive, batteridrevne sightseeing- og opplevelsesbåter i Norge
Alpin luksus
Mest leste artikler
Norske verdier som drivkraft for helårlig reiseliv i Norge
Hotellmarkedet i Norge: Forventet vekst og investeringsmuligheter
Miljødirektoratet foreslår 50% kjøttavgift for å redusere utslipp
Qondor styrker internasjonal vekst med Monterro som ny partner
Turisme til Oslo øker: Stor vekst fra USA og Kina