Reiseliv
Atle Hovi er imponert over det Trollrock-festivalen genererer for hele Beitostølen. Her fra et tidligere Trollrock-år, sammen med daværende ordfører Kjell Berge Melbybråten og Lasse Lauritzen, én av Beitostølens mest trofaste hytteeiere og mannen bak IDÉ-Gruppen.
BjørnB/Republik
Fulle hus på Beitostølen
-Trollrock betyr at vi får tre dager med fullt belegg denne weekenden. Dermed blir dette også en næringslivsfest for alle Beitostølens restauranter og butikker, fastslår Atle Hovi i Beitostølen Resort.
At festivaler og store begivenheter betyr mye for både byer og destinasjoner som Beitostølen, hersker det liten tvil om. Fjellandsbyen har kun 374 fastboende, og det er spesielt at denne lille destinasjonen, som likevel er én av Norges store turistdestinasjoner, er vertskap for den ene store begivenheten etter den andre, slik det har vært i mange år. Enten det har vært Bitihorn Classic, den spektakulære konserten med Oslo-Filharmonien, som trakk 2000 publikummere i alpinbakken en høstdag for noen år siden, eller den årlige Trollrock-festivalen, som drar store publikumsmasser til Beitostølen.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
150,- 575,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd
1875,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
1,- 145,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd
1430,-
KJØP