Turister hører på en turguide under et besøk til lokasjonen som ble brukt under inspillingen av serien 'Bridgerton' i Bath, i den vestlige delen av England i juli 2024.
Turister hører på en turguide under et besøk til lokasjonen som ble brukt under inspillingen av serien "Bridgerton" i byen Bath, i den vestlige delen av England

Historiske hoteller og set-jetting øker i popularitet

Dette blir endringene i reisetrendene neste år, ifølge rapporten til Hotels.com «Unpack ’26: The Trends in Travel™». 

Publisert Sist oppdatert

Hotels.coms rapport «Unpack ’26: The Trends in Travel™» avdekker hvordan reisetrender vil utvikle seg frem mot 2026. En av de fremtredende trendene er «hotellhopping», hvor reisende velger å bo på flere hoteller i løpet av en tur for å utforske ulike nabolag og oppleve variasjon. Dette er spesielt populært blant Generasjon Z og Millennials, som ser på slike turer som en mulighet til å kombinere arbeid og fritid, skriver W2g.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS