Reiseliv
Hunderfossen Familiepark utropt som vinner av parkbransjens «Oscar» 2023 for nyheten Musikkfabrikken, i kategorien «limited budget.
Hunderfossen Eventyrpark
Hunderfossen vinner nok en gang parkbransjens «Oscar»
Midt i blant verdens største fornøyelsesparker, ble Hunderfossen Familiepark utropt som vinner av parkbransjens «Oscar» 2023 for nyheten Musikkfabrikken, i kategorien «limited budget». Disney ble den andre vinneren, i kategorien «unlimited budget» med sin nyhet «Guardians of the Galaxy
Det er Themed Entertainment Association (TEA) som står bak kåringen. På verdensbasis er det mer enn 5000 fornøyelsesparker med store og små nyheter hvert år, der de 100 beste parknyhetene vurderes nøye. Juryen består av 23 bransjespesialister, som innstiller til et styre på 7, som til slutt velger ut 12 vinnere av ulike THEA-priser. 2 av prisene tildeles temaparkene som har de mest oppsiktsvekkende og beste nyhetene i 2023.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd
1950,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd
1430,-
KJØP
Nylige artikler
Skal skape en ledende vinterdestinasjon på Bjorli
1 av 7 velger å feire jul eller nyttår i utlandet
Dette vil folk oppleve på reise i 2026
Høy kundetilfredshet hos SJ Norge
Christian André Pettersen og Team Norway er klare for Bocuse d’Or Europa
Mest leste artikler
Feir jul og nyttår i utlandet: Gran Canaria og Thailand er favorittene
Reisetrender 2026: Storbyferie, idrett og bærekraft
Bjorli: Ledende vinterdestinasjon med helårstilbud innen 2028
Kåret til Norges beste akevitt
Air Serbia lanserer ny flyrute til Tromsø for vinterturisme