Reiseliv
Ingunn Hofseth, President & CEO i HSMAI Europe, flankert av til venstre: Elisabeth Emanuelsen, GM på Scandic Holberg Hotel i Oslo, som ble kåret til Årets Unge Talent i Reisebransjen 2022 i Norge og Veronica Wammen Langøen, direktør på Thon Hotel Orion i Bergen, som ble kåret til Årets Unge Leder i Hotell, Restaurant og Reiseliv i Norge 2022.
Mange av bransjens unge talenter samlet på HSMAI Europe Commercial Summer Camp i Portugal
Elisabeth Emanuelsen, GM på Scandic Holberg Hotel i Oslo, som ble kåret til Årets Unge Talent i Reisebransjen 2022 i Norge og Veronica Wammen Langøen, direktør på Thon Hotel Orion i Bergen, som ble kåret til Årets Unge Leder i Hotell, Restaurant og Reiseliv i Norge 2022, er to av de norske deltagerne.
– Dette er den tredje utgaven av Commercial Summer Camp, men for aller første gang i vakre Lisboa. Det ukes-lange programmet gir deltagerne unik mulighet til å forbedre sine kunnskaper og ferdigheter innen ledelse, kommersiell strategi, salg, inntektsoptimalisering, markedsføring og mer, sier Ingunn Hofseth, President & CEO i HSMAI Europe.
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd
199,- 599,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd
1950,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd
19,- 149,-
KJØP
Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd
1430,-
KJØP
Nylige artikler
– Alkoholfritt har aldri vært mer relevant
Pris til Scandic for beste hotellåpnings-kampanje
Bergen og Ålesund er årets cruisevinnere - får besøk av rekordmange skip
Norsk Dun vinner Strawberry-pris
Her er finalistene til Årets Hotelier, Årets Unge Leder og Årets Unge Talent 2025
Mest leste artikler
Hvordan serveringsnæringen styrker stedskvalitet og næringsliv i Norge
De Historiske ønsker 9 nye medlemmer velkommen i 2026
Vinterkonferansen 2026: Strawberry feirer suksess og kårer årets vinnere
Finalistene til HSMAI Awards 2025: Unge talenter og ledere i reiselivsbransjen
Riu Hotels kjøper Hotel Riu Plaza London The Westminster for 290 millioner pund