Reiseliv

Norges største digitalkonferanse for reiselivet i kristiansand

Publisert Sist oppdatert
Sørlandets reiselivsklynge, arrangerer (NDTC) i Kristiansand 26.-27. september.Konferansen arrangeres for femte gang og den er Norges største i sitt slag. Bedrifter innen reise-, kultur- og opplevelsesnæringen i hele Norge er hovedmålgruppen. Det er også internasjonale deltakere.NDTC er en konferanse spisset mot digital markedsføring og teknologi. Konferansen bringer nyhetene, gir innsikt i trender og fremtidsbilder, og praktisk «how to»-kunnskap gjennom internasjonale og nasjonale caser og eksempler.Flere organisasjoner synes den årlige NDTC i Kristiansand er så viktig at de prioriterer den: kommer for å fortelle siste nytt om Facebook og Instagrams reiselivsdirektør, , skal holde foredrag om Visit Norways nye digitale strategi. Og ikke minst skal , administrerende direktør i , åpne konferansen kommer fra England for å fortelle om sitt digitale kulturarbeid. Belgiske har holdt over 750 foredrag i 30 land om kunderelasjonshåndtering (CRM). Og mye mer.
USUS,Norwegian Digital Travel ConferenceFacebookInnovasjon NorgeBente HolmKristin Krohn DevoldNHO ReiselivThe Royal Shakespeare CompanySteven van Belleghem

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS