Styrker reiselivssamarbeidet i Bergensregionen

For å bidra til å styrke verdiskapingen i reiselivet, og samtidig legge tilrette for at reiselivet i Bergensregionen fortsatt utvikles på en bærekraftig måte, styrkes reiselivssamarbeidet i Bergensregionen.

Publisert

Gjennom en bred og involverende prosess er det utviklet et Veikart for reiseliv i Bergensregionen, som skal tjene som regionens nye destinasjonsstrategi. I tillegg dannes det nå en felles destinasjonsledelse for Bergensregionen med representasjon fra Bergen kommune, Øygarden kommune, regionrådet i Nordhordland, Bergen Lufthavn, Bergen Havn og Visit Bergen. Målet er å bidra til økt lønnsomhet, økt verdiskaping og bærekraftig vekst i reiselivet.

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS