Restaurant

Fra Umami Arena i mars 2023. Nå blir det ny messe allerede i 2025. Foto: Mike Hillingseter

Umami Arena annethvert år

Årets Umami Arena ble en stor suksess, med svært gode tilbakemeldinger fra både utstillerne og de besøkende, opplyser arrangøren. Nå annonserer direktør Torill Engelberg at neste Umami Arena skal arrangeres allerede i 2025. Dermed økes frekvensen på arrangementet fra hvert tredje til hvert annet år.

Publisert Sist oppdatert

­Over 400 virksomheter og mer enn 25.000 besøkende deltok på Umami Arena i år. Et bredt fagprogram med 75 programposter og 11 Norgesmesterskap av høy kvalitet, skulle sørge for faglig påfyll og inspirasjon. – Den store interessen for arrangementet bekrefter tydelig at Umami Arena er Norges største og viktigste møteplass for alle som jobber med mat og drikke. Utstillerne har i etterkant av arrangementet også gitt gode tilbakemeldinger på Umami Arena som kanal for salg, markedsføring og relasjonsbygging, sier Engelberg

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven.

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS